POV Pole 37"

POV Pole 37"

Rozšiřte své možnosti při natáčení videa a pořizování snímků s SP POV Pole. Nezáleží na tom, jestli zrovna děláte paragliding nebo jste na palubě lodi nebo pod vodou. SP POV Pole dá život vašim dokonalým záběrům. Jednoduše připevníte vaší GoPro® kameru na tuto lehkou teleskopickou tyč a můžete jít do akce. S robustní a ergonomickou rukojetí máte kameru pod kontrolou při jakékoliv rychlosti a při jakékoliv situaci. Touto cestou natočíte přesně to, co chcete a hlavně jak to chcete. POV POLE 37”, je testována jak pod hladinou sladkovodních jezer, tak v oceánech.


Po použití ve slané vodě je nutné důkladné odsolení (proplach) sladkou vodou.

Bez jakýchkoliv potřebných adaptérů můžete na SP POV POLE připojit nejen GoPro kameru, ale díky SP SMART MOUNT lze připojit i GoPro REMOTE.

Pokud budete potřebovat při natáčení více světla SP GADGETS nabízí SP POV LIGHT 2.0, díky kterému si můžete posvítit 600 lumeny v případě potřeby i 40m pod hladinou.

Díky SP TRIPOD SCREW ADAPTÉRU pohodlně připojíte nejen SONY ACTION CAM, ale i nespočet dalších kompatibilních zařízení se stativovým šroubem.

V kombinaci s SP PHONE MOUNT je možné pohodlně a bezpečně upevnit jakýkoliv smartphone.

SP BLUETOOTH REMOTE vám umožní pohodlné a bleskově rychlé pořízení vašich foto a video záznamů.

 

VLASTNOSTI:

  • kompatibilní s kamerami GoPro® Session, Hero5 Session, Hero, Hero3+, Hero 4, Hero 5
  • délka 37” – cca 95 cm
  • přímé připojení GoPro®
  • odolná lehká kapesní rukojeť
  • použitelná v mořské / slané vodě *

 

* opláchněte vodou po použití

 

OBSAH BALENÍ:

SP POV POLE 37”

SP Gadgets
53009