Car Bundle II

Car Bundle II

1 925 Kč
S DPH

SP Connect CAR BUNDLE II je spojení dvou SP Connect komponentů určených především pro řidiče automobilů. Díky SP CAR BUNDLE II snadno připevníte váš telefon na čelní sklo v autě, lodi, nebo třeba vrtulníku. SP SUCTION MOUNT je spolehlivá přísavka na hladké povrchy, kterou upevníte na sklo a pak pouze nacvaknete váš SP PHONE CASE nebo SP UNIVERSAL INTERFACE. SP SUCTION MOUNT poskytuje 360°rotaci, takže můžete snadno nastavit ideální polohu zařízení. Mějte svůj smartphone stále při ruce a užijte si opravdu snadný přístup k vašim playlistům, aplikacím, navigaci a zprávám. Tento systém je kompatibilní s SP Gadgets, GoPro uchycením.

Model telefonu

Obsah balení CAR BUNDLE II:

SP PHONE CASE-Tenký obal, který svou trojvrstvou konstrukcí chrání telefon, aniž by bránil používání tlačítek a portů. Na zadní straně obalu je MicroRail držák, který zajišťuje konektivitu s ostatním příslušenstvím a také s SP GADGETS, GoPro uchycením.

SP SUCTION MOUNT-Elegantní a stabilní přísavka, kterou můžete během vteřiny připevnit jak na sklo v autě, tak na pracovní desku stolu a další neporézní povrchy.* Díky 360°otočné hlavici snadno přizpůsobíte polohu připevněného zařízení.

*Sklo nebo plochu doporučujeme před aplikací důkladně odmastit.

SP Connect
53600

Specifické reference

ean13
4028017536004