Ultimate Bundle

Ultimate Bundle

2 499 Kč
1 874 Kč Sleva 25%
S DPH

ULTIMATE BUNDLE je nejobsáhlejší balíček od SP GADGETS, který přináší nejkomplexnější řešení montáže akční kamery. V praktickém pouzdru SP POV CASE ELITE najdete 5 montážních prvků, s kterými natočíte perfektní záběry jakýchkoliv sportovních i nevšedních zážitků.

POV DIVE BUOY je multifukční držák akční kamery s několika variantami využití. Můžete ho použít jako plovoucí bóji na vodě, po odšroubování reflexního oranžového uzávěru ji můžete naplnit vodou a regulovat tak ponor bóje a díky tomu ulovíte ty nejlepší podvodní záběry z volně plovoucí kamery. Vnitřní prostor této rukojeti lze navíc využít jako vodotěsnou schovku pro vaše cennosti.  

Pokud chcete mít volné ruce a snímat záběry z nižší pozice než z hlavy, tak určitě oceníte SP CHEST MOUNT. Tento hrudní popruh snadno přizpůsobíte do různých velikostí a ocení ho všichni nadšení lyžaři, motocrossaři, cyklisti, kanoisti, horolezci a další sběratelé adrenalinových zážitků.

Díky WRIST MOUNT snadno připevníte GoPro kameru na vaši ruku nebo zápěstí. Velikost tohoto komfortního pásku snadno nastavíte, stejně jako pozici a úhel záběru připevněné kamery. WRIST MOUNT má 360° otočnou hlavu, s kterou pořídíte opravdu nevšední záběry. WRIST MOUNT můžete používat, jak ve vodě, tak na suchu, jen po použití ve slané vodě doporučujeme propláchnout sladkou vodou.

SP BIKE CLAMP MOUNT můžete připevnit na jakoukoliv tyč nebo rám od 23 do 43 mm. Ocení ho především cyklisté, ale můžete ho také snadno instalovat na motocykly, golfové vozíky nebo dětské kočárky. Tento výrobek umožňuje 360° rotaci připevněného zařízení a je kompatibilní s ostatním příslušenstvím SP.

S SP ADAPTER SETem připevníte svou akční kameru nebo SP POV světlo na helmu, palubní desku nebo téměř na jakýkoli jiný plochý nebo lehce zakřivený povrch. Tato praktická sada osahuje čtyři destičky s 3M™ VHB™ lepidlem a vy díky tomu získáte pevné a stabilní uchycení kamery, téměř kdekoliv.

 

VLASTNOSTI:

  • kompatibilní se všemi kamerami GoPro a kamerami s podobným systémem uchycení
  • přímé připojení GoPro®
  • různé držáky v obsáhlé sadě
  • použitelné v mořské / slané vodě (opláchněte sladkou vodou po použití)
  • odolné, kvalitní provedení
  • ochranné pouzdro SP POV Case Elite
SP Gadgets
53098