Moto Bundle AVM

3 290 Kč
S DPH

Připevněte během sekundy smartphone na váš motocykl díky SP MOTO BUNDLE a užívejte si snadný přístup k aplikacím, playlistům a navigaci. V této sadě, určené především pro motocyklisty naleznete praktický aluminiový držák, který snadno připevníte na řídítka vaší motorky nebo kola, poté pouze přiložíte pouzdro SP PHONE CASE na držák a otáčením o 90° ho bezpečně uzamknete a umístíte tak smartphone přímo v centru vašeho zorného pole. V této sadě nalznete také ANTIVIBRATION MODUL, který efektivě snižuje vibrace různého frekvenčního rozsahu. Určitě oceníte také praktický SP WEATHER COVER, který ochrání váš telefon před deštěm, nečistotami a zvýší také odolnost proti nárazům. 

Model telefonu

Obsah balení SP MOTO BUNDLE AVM:

SP PHONE CASE - Tenký obal, který svou trojvrstvou konstrukcí chrání telefon, aniž by bránil používání tlačítek a portů. Na zadní straně obalu je MicroRail držák, který zajišťuje konektivitu s ostatním příslušenstvím a také s SP GADGETS, GoPro uchycením.

ANTIVIBRATION MODUL- Speciálně vyvinutá elastomerní vložka tlumí otřesy ve všech směrech a zastavuje až o 60% vibrací (např. z motocyklového motoru), které by mohly ovlivnit mechanický stabilizátor obrazu kamery. Chrání váš smartphone, který zůstává stabilně a spolehlivě namontován na našich držácích.

SP WEATHER COVER - Kryt, který chrání Váš telefon před deštěm, prachem a bahnem, zatímco dotyková obrazovka zůstává plně funkční*. Spolu SP PHONE CASE poskytne také dostatečnou ochranu před nárazem.

 

* V kombinaci s Weather Cover mohou jiné chrániče obrazovky nebo rukavice omezit funkčnost dotykové obrazovky.

Kryt Weather Cover může dále ovlivňovat použití domovských tlačítek u iPhone 8, 8 Plus, 7 a 7 Plus. To lze vyřešit povolením softwarového domovského tlačítka (Assistive Touch).

 

SP MOTO MOUNT PRO-Tento montážní prvek vyrobený z kvalitního aluminia pro letecký průmysl lze snadno připevnit na standardní řídítka motocyklu (Vyložení pro průměry Ø 2,22 / 2,54 / 2,86 / 3,17 cm nebo 0,875 / 1,0 / 1,125 / 1,25 palce; šíře objímky 11,8 mm) a díky 10 cm rotačnímu ramínku nastavíte ideální polohu zařízení. Držák tlumí otřesy až o 40 % a chrání tak váš telefon a další kompatibilní zařízení.

SP Connect
53922+53135

Specifické reference

ean13
4028017539227

Mohlo by vás také zajímat